Մատակարար ընկերություններն առաջարկում են համագործակցություն HoReCa-ի ներկայացուցիչների հատվածի հետ
2021 թվականի մայիսի 25-27-ը Երևանը կհյուրընկալիll HoReCa ՍԵԳՄԵՆՏԻ ԳՆՄԱՆ ԵՎ ՍՊԱՍԱՐԿՄԱՆ ՍԱՐՔԱՎՈՐՈՒՄՆԵՐԻ ԵՎՐԱՍԻԱԿԱՆ ՑՈՒՑԱՀԱՆԴԵՍԸ: Ընկերության ամենահզոր նախագիծըՎարձակալություն ԷքսպոԵԱՏՄ միջազգային ձևաչափի երկրների հետ համագործակցությամբ։ Նպատակը ներկայացուցիչների միջև ուղղակի արդյունավետ բանակցությունների կազմակերպումն ու վարումն էHoReCaինչպես պարենային, այնպես էլ ոչ պարենային ապրանքների և ծառայությունների մատակարարների հետ։
ll ԵՎՐԱՍԻԱԿԱՆ ԳՆՈՂԱԿԱՆ ԿԵՆՏՐՈՆ HORECA-ն ԹՎԵՐՈՎ
√ 750 ընկերություն HoReCa հատվածում
√ 150 մատակարար ընկերություններ
3 օր, 17 ժամ ինտենսիվ բանակցություններ և անդադար բիզնես ծրագիր
Սարքավորումների և ծառայությունների մատակարարման շուրջ բանակցությունների շարք
Բանակցություններին հրավիրվում են տնօրեններ և գնումների մենեջերներ, ինչպես նաև ռեստորանների, սրճարանների, հյուրանոցների, հյուրանոցային համալիրների, առողջարանների և հյուրընկալության և սննդի ոլորտում աշխատող այլ կազմակերպությունների խոհարարներ։ Պարենային և ոչ պարենային ապրանքների և ծառայությունների արտադրության և բաշխման ընկերությունների ներկայացուցիչները կարող են իրենց ապրանքներն ու ծառայություններն առաջարկել նրանց:

Компании поставщиков предлагают сотрудничества с сегментом представителей HoReCa
25-27 мая 2021 г. в городе Ереван пройдет ll ЕВРАЗИЙСКАЯ ВЫСТАВКА ЗАКУПОК ОСНАЩЕНИЯ И ОБСЛУЖИВАНИЯ СЕГМЕНТА HoReCa. Мощнейший проект компании Rent Expo в сотрудничестве со странами ЕАЭС международного формата. Цель — организация и проведение прямых эффективных переговоров между представителями HoReCa с поставщиками как продовольственных так и непродовольственных товаров и услуг.
ll ЕВРАЗИЙСКИЙ ЦЕНТР ЗАКУПОК HORECA В ЦИФРАХ
√ 750 компаний сегмента HoReCa
√ 150 компаний поставщиков
3 дня, 17 часов насыщенных переговоров и деловой программы в формате нон-стоп
Ряд переговоров по вопросам поставок оснащения и обслуживания
К участию в переговорах приглашаются директора и менеджеры по закупкам, а также шеф-повара ресторанов, кафе, отелей, гостиничных комплексов, санаториев и других организаций, работающих в сфере гостеприимства и общественного питания. Свои товары и услуги им могут предложить представители компаний, занимающихся производством и дистрибуцией продовольственных и непродовольственных товаров и услуг.