Rest Hotel Expo 2018
ՀՅՈՒՐԱՆՈՑԱՅԻՆ, ՌԵՍՏՈՐԱՆԱՅԻՆ ԲԻԶՆԵՍԻ ԵՎ ԱՌԵՎՏՐԻ ՀԱՄԱՐ ԻՆՏԵԳՐՎԱԾ ՍԱՐՔԱՎՈՐՄԱՆ ԱՌԱՋԻՆ ԱԶԳԱՅԻՆ ՑՈՒՑԱՀԱՆԴԵՍ:
31 մյս, 2018 թ., 12:00 – 23:00
ԿԱՐԵՆ ԴԵՄԻՐՃՅԱՆԻ ԱՆՎԱՆ ՀԱՄԵՐԳԱՅԻՆ ՀԱՄԱԼԻՐ
Գրանցված հյուրերի քանակը
12 մայիսի, 2018թ Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում կանցկացվի HoReCa հատվածի համալիր սարքավորումների առաջին ազգային ցուցահանդեսը։Rest Hotel Expo 2018«Renta Outstaffing»-ի նպատակն է հասնել հյուրանոցային և ռեստորանային բիզնեսի զարգացմանն ու ընդլայնմանը համտես-հյուրասիրության մթնոլորտում Պանրի և գինու ցուցահանդես-վաճառք 5% և ավելի զեղչերով:
Պատմականորեն գործարք կնքելու գործընթացը պահանջում էր դրա մասնակիցների ներկայությունն ու հաղորդակցությունը: Մեր ժամանակներում, երբ առքուվաճառքի շատ գործընթացներ անցել են առցանց, վաճառողի և գնորդի ավանդական հանդիպման վայրը ցուցահանդեսն է: Դա ցուցահանդեսներ են, որոնք միավորում են արտադրողներին և դիստրիբյուտորներին փորձի փոխանակման, շուկայական պայմանների և ապրանքների մրցունակության վերլուծության, ապրանքների և ծառայությունների մատակարարման և առաջմղման համար պայմանագրեր և պայմանագրեր կնքելու համար:

Rest-Hotel Expo 2018
Посетители выставок – владельцы бизнесов и топ-менеджеры, менеджеры среднего звена и профильные эксперты предприятий гостиничного и туристического комплекса, системы здравоохранения, оптовой и розничной торговли, сельского хозяйства, различных отраслей промышленности и государственных структур.
12 мая 2018г. в Спортивно-концертном комплексе имени Карена Демирчяна состоится первая национальная выставка комплексного оснащения сегмента HoReCa "Rest-Hotel Expo 2018". "Рента Аутстаффинг" ставит перед собой цель добиться развития и расширения отельного и ресторанного бизнеса в атмосфере дегустации-угощения. Выставка и продажа сыра и вина со скидками 5% и более.
Исторически, процесс заключения сделки требовал присутствия и общения его участников. В наше время, когда многие процессы купли-продажи ушли в онлайн, традиционное место встречи продавца и покупателя – выставка. Именно выставки собирают производителей и дистрибьюторов для обмена опытом, анализа рыночных условий и конкурентоспособности товара, заключения договоров и контрактов на поставку и продвижение продукции и услуги.