ԻՆՏԵԳՐՎԱԾ ՍԱՐՔԱՎՈՐՈՒՄՆԵՐԻ II ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ՑՈՒՑԱՀԱՆԴԵՍ ՀՅՈՒՐԱՆՈՑ, ՌԵՍՏՈՐԱՆԱՅԻՆ ԲԻԶՆԵՍ ԵՎ ԱՌԵՎՏՐ
2019 թվականի ամռանը Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում կանցկացվի HoReCa հատվածի «RestoHotelMarket» համալիր սարքավորումների II միջազգային ցուցահանդեսը։ «Renta Outstaffing»-ը նպատակ ունի հասնել Հայաստանում հյուրանոցային և ռեստորանային բիզնեսի զարգացմանն ու ընդլայնմանը։ Այդ իսկ պատճառով ընկերությունն արդեն երկրորդ անգամ անցկացնում է հյուրանոցային, ռեստորանային բիզնեսի և առևտրի համալիր սարքավորումների մասնագիտացված ցուցահանդես «HoReCa Expo 2019»։ Ցուցահանդեսը կոչված է աջակցելու տարածաշրջանում հյուրանոցային և ռեստորանային համալիրի զարգացմանը, ինչպես նաև նոր ներդրումներ և զբոսաշրջիկների ներգրավմանը:
Միջոցառումը հարմար հարթակ է գործարար կապի համար հայկական հյուրանոցային և ռեստորանային բիզնեսի ներկայացուցիչների և ԵԱՏՄ անդամ երկրների արտադրողների միջև։
• Հայաստանի Հանրապետություն
• Բելառուսի Հանրապետություն
• Ռուսաստանի Դաշնություն
2018 թվականին ցուցահանդեսին մասնակցել է ավելի քան 50 ընկերություն, որոնցից 60%-ը արտադրողներ են։ Ցուցահանդեսն այցելել է ավելի քան 900 մարդ, որոնցից ավելի քան 85%-ը եղել են ոլորտի առաջատարներ և մասնագետներ, բիզնեսի սեփականատերեր։
Այս տարի «HoReCa Expo 2019»-ը ավանդաբար համախմբելու է հայ, բելառուս և ռուս լավագույն արտադրողներին, սարքավորումների, տեքստիլի, սպասքի և սարքավորումների մատակարարներին, սպառվող նյութերին և այլն: Հենց այստեղ հյուրանոցային և ռեստորանային բիզնեսի հայ ներկայացուցիչները կունենան. հիանալի հնարավորություն գործարար կապեր հաստատելու և շահավետ պայմանագրեր կնքելու հայ, բելառուս և ռուս առաջատար արտադրողների հետ։ Սպասում ենք ձեզ Երևանի «HoReCa Expo 2019» ցուցահանդեսին։

II МЕЖДУНАРОДНАЯ ВЫСТАВКА КОМПЛЕКСНОГО ОСНАЩЕНИЯ ОТЕЛЬНОГО, РЕСТОРАННОГО БИЗНЕСА И ТОРГОВЛЯ
Летом 2019 г. в Спортивно-концертном комплексе имени Карена Демирчяна состоится II Международная выставка комплексного оснащения сегмента HoReCa "РестоОтельМаркет". "Рента Аутстаффинг" ставит перед собой цель добиться развития и расширения отельного и ресторанного бизнеса в Армении. Именно поэтому уже второй раз компания проводит специализированную выставку комплексного оснащения отельного, ресторанного бизнеса и торговли "HoReCa Expo 2019". Выставка призвана оказать содействие развитию гостинично-ресторанного комплекса региона, а также способствовать к привлечению новых инвестиций и туристов.
Мероприятие – удобная площадка для делового общения представителей армянского отельного и ресторанного бизнеса с производителями из государств-члены ЕАЭС.
• Республика Армения
• Республика Беларусь
• Российская Федерация
В 2018 году в выставке приняли участие более 50 компаний, из которых 60% - производители. Выставку посетило более 900 человек, из которых более 85% - руководители и специалисты отрасли, владельцы бизнеса.
В этом году "HoReCa Expo 2019" традиционно объединит лучших Армянских, Белорусских и Российских производителей, поставщиков оборудования, текстиля, посуды и инвентаря, расходных материалов и др. Именно здесь армянские представители отельного и ресторанного бизнеса получат отличную возможность наладить деловые контакты и заключить выгодные контракты с ведущими Армянскими, Белорусскими и Российскиими производителями. Ждем вас на выставке "HoReCa Expo 2019" в Ереване!