Տեղեկատվական համագործակցություն
Տեղեկատվական համագործակցության համար հրավիրում ենք արդյունաբերության, բիզնեսի և հասարակական-քաղաքական տպագիր լրատվամիջոցներին, առցանց հրատարակություններին, ռադիոկայաններին, հաղորդումներին և հեռուստաալիքներին: Համատեղ աշխատանքը հյուրանոցային, ռեստորանային բիզնեսի և առևտրի համալիր սարքավորումների շահերը խթանելու համար՝ վերջնական օգտագործողներին հավաստի տեղեկատվություն տրամադրելու նպատակով, մեր երկրում ներքին սպառողական շուկայի զարգացման անբաժանելի մասն է:
HORECA EXPO-Ի ՀԵՏ ՏԵՂԵԿԱՏՎԱԿԱՆ ՀԱՄԱԳՈՐԾԱԿՑՈՒԹՅԱՆ ԱՌԱՎԵԼՈՒԹՅՈՒՆԸ.
• ստանալ փորձագիտական կարծիք ոլորտի խաղացողներից
• հնարավորություն՝ պատրաստելու մեկնաբանություններ և հարցազրույցներ հիմնական ցուցահանդեսների հետ
• շուկայի խաղացողների հետ տեղեկատվության մշտական փոխանակման ձևավորում
• оперативное предоставление актуальных новостей, пресс- и пост-релизов
• արդյունաբերության թիրախային լսարանի լրատվամիջոցների լայն ներկայացում, արդյունքում՝ լրատվամիջոցների վարկանիշի և նրանց նկատմամբ վստահության բարձրացում
• հավատարմագրված լրագրողները հնարավորություն են ստանում այցելել ցուցահանդես իր աշխատանքի բոլոր օրերին, անվանական կրծքանշան, միջոցառման տեղեկատվական նյութեր
ՏԵՂԵԿԱՏՎԱԿԱՆ ԳՈՐԾԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆԸ HORECA EXPO-Ի ՇՐՋԱՆԱԿՆԵՐՈՒՄ ՆԱԽԱՊԱՏՎՈՒՄ Է ՏԵՂԵԿԱՏՎԱԿԱՆ ՀՆԱՐԱՎՈՐՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ՓՈԽԱՆԱԿՈՒՄ.
• Վահանակների / լոգոների / նորությունների փոխանակում կայքերում (ցուցահանդեսային կայք / մեդիա կայք)
• Տպագիր մամուլում հրապարակումների փոխանակում (գովազդ կատալոգում, պատկերանշան ցուցահանդեսի հրավիրատոմսերի վրա / գովազդ թերթում, ամսագրում)
Գործընկերության հավելյալ հնարավորությունները (անձնական մասնակցություն, ցուցահանդեսի տարածքում փակ գովազդ և այլն) քննարկվում են անհատական հիմունքներով։
Մամուլի հաղորդագրություններ 2021 թ
Մայիսի 25-ից մինչև մայիսի 27-ը REST-HOTEL HoReCa կայքում, ընդամենը 3 օրվա ընթացքում, ցուցահանդեսի մասնակիցները կստանան պոտենցիալ հաճախորդների և գործընկերների: REST-HOTEL HoReCa Expo - հյուրանոցային և հասարակական սննդի ձեռնարկությունների համար պարագաների և սարքավորումների եվրասիական ցուցահանդես: Այն անցկացվում է ամեն տարի և համախմբում է զբոսաշրջության ոլորտի մասնագետներին հյուրընկալության և սննդի ոլորտի մատակարարման շղթայից: 3 օր ինտենսիվ սեմինարների, սեմինարների և շնորհանդեսների ոլորտի մասնագետների կողմից: Ցուցահանդեսին մասնակցելը հնարավորություն է սպառողներին տեսողականորեն ծանոթացնել հյուրանոցային և ռեստորանային բիզնեսի ձեռքբերումներին, արդյունավետ և փոխշահավետ կապեր հաստատել սպառողների և ծառայություններ մատուցողների միջև:
մամլո հաղորդագրություններ30.06.2019թ
2019 թվականի ամռանը Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում տեղի ունեցավ HoReCa REST-HOTEL հատվածի համալիր սարքավորումների եվրասիական ցուցահանդեսը։ Ցուցահանդեսը կոչված է աջակցելու տարածաշրջանում հյուրանոցային և ռեստորանային համալիրի զարգացմանը, ինչպես նաև նոր ներդրումներ և զբոսաշրջիկների ներգրավմանը։ REST-HOTEL-ը վերաբերում է հյուրընկալության և սննդի ոլորտի բոլոր մասնագետներին: Ցուցահանդեսին կուղեկցվի Cheese and Wine Business 2019 ծրագրով, որը ներառում է մասնակցություն պանրի և գինու ցուցահանդեսի ցուցահանդեսին, համտեսի և գինետրի ցուցահանդեսին: պրոֆեսիոնալ պարողներ, դասական երաժշտություն ցուցահանդեսի ողջ ընթացքում:
մամլո հաղորդագրություններ31.05.2018
31 մայիսի, 2018թ в спортивно-концертном комплексе имени Карена Демирчяна состоится первая национальная выставка комплексного HoReCa հատվածի սարքավորում "Rest Hotel Expo«Renta Outstaffing»-ը նպատակ ունի հասնել հյուրանոցային և ռեստորանային բիզնեսի զարգացմանն ու ընդլայնմանը in atmosphere_cc781905-5cde-3194-bb3b-136bad5cf58d զեղչերով և պանիրների 5% զեղչերով և ցուցահանդեսներով or more . Именно поэтому компания проводит национальную специализированную выставку комплексного оснащения отельного, ресторанного бизнеса и торговли «Rest Hotel Expo2018».
Ցուցահանդեսը նախատեսված է օգնելու զարգացմանը տարածաշրջանում հյուրանոցային և ռեստորանային համալիրի, ինչպես նաև օգնելու ներգրավել new ներդրումները:
մամլո հաղորդագրություններ19.12.2017թ
ՑՈՒՑԱՀԱՆԴԵՍ - ՊԱՆԻՐԻ ԵՎ ԳԻՆՈՒԻ ԴԵՄԻ ԳՈՐԾԱՐԱՐ ՄԻՋԱՎԱՅՐՈՒՄCheese and Wine Business_cc781905-5cde-3194-bb35-2017 թվականի փակումները.
2017 թվականի դեկտեմբերի 19-ին «Renta Outstaffing» ընկերությունը կազմակերպել էր մասնավոր միջոցառում Մարիոթ Արմենիա հյուրանոցի Տիգրան Մեծ սրահում։Cheese and Wine Business 2017թ .Միջոցառման մասնակիցներ՝ Ա) Թեմատիկ բաժիններ. Գինի արտադրողներ և ներմուծողներ. Պանիր արտադրող և ներմուծողներ.

Информационное сотрудничество
Приглашаем к информационному сотрудничеству отраслевые, деловые и общественно-политические печатные СМИ, интернет-издания, радиостанции, программы и телеканалы. Совместная работа по продвижению интересов комплексного оснащения отельного, ресторанного бизнеса и торговли для обеспечение конечных потребителей достоверной информацией является неотъемлемой частью развития внутреннего потребительского рынка нашей страны.
ПРЕИМУЩЕСТВО ИНФОРМАЦИОННОГО СОТРУДНИЧЕСТВА С ВЫСТАВКОЙ HORECA EXPO:
• получение экспертного мнения игроков отрасли
• возможность подготовки комментариев и интервью с ключевыми участниками выставок
• формирование постоянного обмена информацией с игроками рынка
• оперативное предоставление актуальных новостей, пресс- и пост-релизов
• широкое представление СМИ целевой аудитории отрасли, как следствие, повышение рейтинга СМИ и доверие к ним
• аккредитованные журналисты получают возможность посещения выставки во все дни её работы, именной бейдж, информационные материалы мероприятия
ИНФОРМАЦИОННОЕ ПАРТНЕРСТВО В РАМКАХ ВЫСТАВКИ HORECA EXPO ПРЕДПОЛАГАЕТ ОБМЕН ИНФОРМАЦИОННЫМИ ВОЗМОЖНОСТЯМИ:
• Обмен баннерами/логотипами/новостями на сайтах (сайт выставки/сайт СМИ)
• Обмен публикациями в печатных изданиях (реклама в каталоге, логотип на пригласительных билетах выставки/реклама в газете, журнале)
Дополнительные возможности партнёрства (очное участие, indoor реклама на территории выставки и др.) обсуждаются в индивидуальном порядке.
Пресс-релизы 2021
С 25 по 27 мая на площадке REST-HOTEL HoReCa всего за 3 дня экспоненты получат потенциальных клиентов и партнеров. REST-HOTEL HoReCa Expo — Евразийская выставка снабжения и оборудования для предприятий гостиничного и общественного питания. Она проводится ежегодно и объединяет профессионалов туризма из цепочки поставок индустрии гостеприимства и общественного питания. 3 дня интенсивных мастер-классов, семинаров и выступлений от профессионалов индустрии. Участие в выставке – это возможность наглядно ознакомить потребителей с достижениями в гостинично-ресторанном бизнесе, установить эффективные и взаимовыгодные контакты между потребителями и поставщиками услуг!
Пресс-релизы 30.06.2019
Летом 2019 г. в Спортивно-концертном комплексе имени Карена Демирчяна состоялся Евразийская выставка комплексного оснащения сегмента HoReCa REST-HOTEL. Выставка призвана оказать содействие развитию гостинично-ресторанного комплекса региона, а также способствовать привлечению новых инвестиций и туристов. REST-HOTEL касается всех профессионалов индустрии гостеприимства и общественного питания. Выставка будет сопровождаться программой Cheese and Wine Business 2019, в которой входят участие в дегустации-угощении, выставки сыров и вин, шоу-программа с выступлением профессиональных танцоров, классическая музыка на протяжении всей выставки.
Пресс-релизы 31.05.2018
31 мая 2018г. в спортивно-концертном комплексе имени Карена Демирчяна состоится первая национальная выставка комплексного оснащения сегмента HoReCa "Rest-Hotel Expo". "Рента Аутстаффинг" ставит перед собой цель добиться развития и расширения отельного и ресторанного бизнеса в атмосфере дегустации-угощения, выставка и продажа сыра и вина со скидками 5% и более. Именно поэтому компания проводит национальную специализированную выставку комплексного оснащения отельного, ресторанного бизнеса и торговли "Rest-Hotel Expo 2018".
Выставка призвана оказать содействие развитию гостинично-ресторанного комплекса региона, а также способствовать привлечению новых инвестиций.
Пресс-релизы 19.12.2017
ВЫСТАВКА – ДЕГУСТАЦИЯ СЫРА И ВИНА В БИЗНЕС СРЕДЕ Cheese and Wine Business Закрытия 2017 года.
Компания "Рента Аутстаффинг" 19-го декабря 2017 года в холле Тигран Мец гостиницы "Мариотт Армения" организовала закрытое мероприятие Cheese and Wine Business 2017 .Участники мероприятия: А) Тематические разделы. Производители и импортеры вина: Производители и импортеры сыра:Согласно предварительному письменному соглашению на мероприятии